De activiteiten zijn vooral bedoeld voor mensen die met andere mensen willen werken, maar natuurlijk werk je in deel 1 van de opleiding eerst aan jouw eigen bewustwording en proces.
Wil je liever een training of activiteit alleen voor jouw eigen bewustwording en proces volgen? Of individuele sessies of een traject volgen? Wil je aan de slag met ZELFHELING? Kijk dan op https://CentrumSensibel.nl. Hier vind je alle activiteiten op het gebied van bewustzijnsontwikkeling, meditatie, creatie & manifestatie, innerlijk kind werk, schaduwwerk, Zelfheling, Human design, Flow, omgaan met HSP en nog veel meer!
Trainingen
Een overzicht van alle los te volgen modules/trainingen vind je hier: Alle los te volgen trainingen.
Overige activiteiten
Een overzicht van de overige activiteiten vind je hier: Overige activiteiten.
Open dagen
Wil je eens gratis en vrijblijvend langskomen om kennis te maken met de docenten en activiteiten?
Kijk dan bij de OPEN DAGEN.
Agenda en overzicht alle activiteiten
Hieronder vind je ook de activiteitenagenda op volgorde van datum en een overzicht van alle activiteiten die vanuit de Academie gegeven worden.